30.11.2019 – Mistrzostwa Polski Strażaków PSP w Pływaniu

30 listopada na terenie Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie odbyły się „Otwarte Mistrzostwa Służb Mundurowych w Pływaniu”, w ramach których przeprowadzono również „Mistrzostwa Polski Strażaków PSP w Pływaniu”.

W Mistrzostwach wzięło udział 41 drużyn reprezentujących jednostki organizacyjne Państwowej Straży Pożarnej, Policji, Straży Granicznej, Centralnego Biura Antykorupcyjnego, Wojska, Żandarmerii Wojskowej, Straży Miejskiej, Zakłady Karnych.

W zawodach wystartował funkcjonariusz Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Świętochłowicach – str. Sebastian Karczewski, który znalazł się w składzie reprezentacji Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Katowicach.

Str. Sebastian Karczewski osiągnął wspaniałe wyniki na zawodach zdobywając m.in. złoty medal w klasyfikacji indywidualnej strażaków na dystansie 50 m stylem dowolnym, oraz 2 brązowe medale w klasyfikacji indywidualnej strażaków na dystancje 50 m stylem motylkowym i dystansie 100 m stylem dowolnym.

Znakomite wyniki osiągnęła również drużyna Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Katowicach, w skład której wchodził Str. Sebastian Karczewski, zdobywając srebrny medal w klasyfikacji drużynowej strażaków w sztafecie 4x50 m stylem dowolnym oraz brązowy medal w klasyfikacji drużynowej służb mundurowych w sztafecie 4x50 m stylem dowolnym.
Ponadto, drużyna reprezentująca Komendę Wojewódzką Państwowej Straży Pożarnej w Katowicach zdobyła puchar za najlepszą drużynę „Mistrzostw Polski Strażaków PSP w Pływaniu”, a także puchar za zajęcie 2 miejsca w klasyfikacji generalnej „Otwartych Mistrzostw Służb Mundurowych w Pływaniu”.

SKomendant Miejski PSP w Świętochłowicach złożył gratulacje medaliście


 

LICZNIK ODWIEDZIN

312419
Naszą witrynę przegląda teraz 8 gości